Servis

Certifikácia pre čipovanie holubov

Ak potrebujete certifikát pre priraďovanie čipov BENZING pomocou PideXX, kontaktujte nás. Zabezpečíme zápis v dokumentácii SZCHPH, následne môžete oficiálne priraďovať čipy a podpisovať protokoly o priradení.

Pre vystavenie certifikácie potrebujeme Vaše celé meno a adresu trvalého pobytu.

Potrebujete pomoc s PC?

Ak si neviete rady s niektorou aplikáciou BENZING pre PC, radi Vám pomôžeme na diaľku. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu TeamViewer a po telefóne si dohodneme čas, kedy sa k Vám na diaľku pripojíme, aby sme spolu problém vyriešili.

Aplikácia od TeamViewer nepotrebuje inštaláciu, hneď po stiahnutí a otvorení sa Vám zobrazí ID a heslo, ktoré nám po telefóne nadiktujete a my sa vieme pripojiť na Váš PC.

TeamViewer Stiahnuť aplikáciu TeamViewer

Hľadáte tlačiareň pre BENZING Clubsystem?

Pre bezproblémovú tlač cez LPT port na BENZING Clubsystem potrebujete tlačiareň s paralelným portom (nájdete ho aj pod názvami LPT port alebo IEEE 1284). Tlačiareň musí podporovať jeden z protokolov PCL-1 až PCL-6. Pozor na označenie protokolov, napr. PCL-5e už nemusí pracovať správne. Podporované protokoly sú uvedené v technickej špecifikácii tlačiarní.

Poradenstvo pri výbere tlačiarne alebo počítača - Avip SK s.r.o. Prievidza

Na základe odporúčaní viacerých chovateľov aj osobných pozitívnych skúseností odporúčam kontaktovať predajňu Avip SK s.r.o. v Prievidzi. Dlhoročné skúsenosti s predajom a servisom PC, tlačiarní a ďalších komponentov, ochotný a prozákaznícky prístup a možnosť expresne poslať tovar na dobierku.

Predajcovia Vám ochotne poradia a priamo aj zabezpečia predaj vhodnej tlačiarne aj počítača pre priraďovanie čipov.

www.avip.sk

Naše tipy

Brother HL-L5000D

Brother HL-L5000D Porovnanie cien na heureka.sk
Táto tlačiareň vyžaduje špeciálny dátový kábel pre prepojenie s BENZING Clubsystem, pričom kábel nie je v balení a je potrebné objednať ho samostatne. Kábel Brother PC-5000 na heureka.sk

Chcete tlačiť na USB tlačiarni?

BENZING USB printer converter

V prípade záujmu o použitie tlačiarne s pripojením pomocou USB ponúka BENZING originál redukciu určenú pre BENZING Clubsystem. Cena redukcie je 135 EUR.

Kontaktujte nás
Aj pri použití USB tlačiarne je vyžadovaná podpora protokolov PCL-1 až PCL-6

Kompatibilné tlačiarne, ktoré už nie sú na trhu, no mohli by byť dostupné cez súkromnú inzerciu

Epson WorkForce AL-M300D

Epson WorkForce AL-M300D Porovnanie cien na heureka.sk
Dôkladne skontrolujte označenie objednávaného modelu. Na trhu je aj model AL-M300DN, ktorý nemá dostupný LPT port (iba USB a sieťový port)